Hakkımızda

 
 

Türkiye’nin hammadde tedarikçisi – Hecckem

 
Boya ve yapı kimyasalları için hammadde konularında Türkiye’nin ve yakın coğrafyasının tedarikçisi olma hedefiyle yola çıkan Hecckem, kurulduğu günden bugüne, hem ürün hem de müşteri portföyünü sürekli geliştirmiş, kimyanın hayatımızın ayrılmaz bir parçası olduğunun bilinciyle de her zaman değer katacak ürünleri  dinamik ve yenilikçi ekibi ile müşterilerine sunmuştur. Gösterdiği performans ile kısa zamanda Türkiye’nin ve dünyanın boya, yapı, metal, plastik, kozmetik ve endüstriyel hammadde tedarikçileri arasında kendine önemli bir yer edinmiştir.
 
Hecckem, Türkiye pazarındaki faaliyetleri ile sınırlı kalmayıp Bağımsız Devletler Topluluğu, Ortadoğu ve Afrika ülkelerine ihracat yapmaktadır. Hammade tedariğinin yanısıra, bu ülkelerde boya üretim tesisi ve labaratuarlarının kurulması ve yeni teknolojilerin aktarılması konusunda, üst düzey hammaddeleri ve işinde uzman teknik servisimiz ile müşterilerimizin sürekli yanındayız. Evrensel bazda en efektif tedarik metodlarını, iş ahlakımız doğrultusunda müşterimizin hizmetine sunmaktayız.

Daha iyi ürünler ve daha iyi hizmetin sadece daha iyi işbirliğiyle elde edilebileceğinin bilinciyle hareket eden Hecckem, bünyesine kattığı yeni iş ortakları ve kalitesi yüksek ürünlerle – her gün ve heyecanla işinin başında.

 
hakkimizda
Daha iyi hizmet için müşteri temsilcimize ulaşın